Beiskolázás – Kazinczy Ferenc Tagiskola

Az összes tagiskolánkra vonatkozó általános beiskolázási tájékoztató ezen a linken található.

A tagiskola életének középpontjában a tehetségek felkutatása, a tehetséggondozás áll. Az intézmény közel egy évtizede akkreditált kivaló tehetségpontként működik, melynek eredményeként az 5. osztálytól differenciált képességfejlesztő csoportokat működtetnek magyar nyelv és irodalom továbbá matematika tantárgyakból. Felső tagozaton emelt szintű idegen nyelvoktatás folyik. 2007-től köznevelési típusú sportiskolai csoportokat szerveznek. A sportegyesületi együttműködéseknek köszönhetően megoldott a kiemelkedő képességű gyermekek versenysportba irányítása. Számtalan országos, sőt nemzetközi sporteredménnyel büszkélkedhetnek. Alsó tagozatban bevezették a Lego matekot, ami felső tagozatban Lego robot szakkörrel egészül ki.  A diákok szabadidős életét téli és nyári táborok, túrák, közösségi programok gazdagítják.

A KAZINCZY FERENC TAGISKOLA ELSŐS TANÍTÓI
    1.A hagyományos szervezésű osztály – TAKÁCSNÉ KEREZSI ÁGNES és TÓTH CSILLA
    1.B hagyományos szervezésű osztály – TISZÁNÉ KERSÁK BEÁTA és VARGÁNÉ HORVÁTH KATALIN

A KAZINCZY FERENC TAGISKOLA 1. OSZTÁLYOS SPORTCSOPORTJÁNAK TESTNEVELŐJE