Beiskolázás – Dózsa György Tagiskola

Az összes tagiskolánkra vonatkozó általános beiskolázási tájékoztató ezen a linken található.

A Dózsa György Tagiskola regisztrált tehetségpontként működik. Nevelő-oktató munkájukat sokoldalúság és a sokszínűség jellemzi. az általános műveltség megalapozása mellett öntevékeny, élményszerű ismertszerzéssel biztosítják a tanulók számára a kibontakozás lehetőségét. A matematika tantárgy oktatását képesség szerinti csoportbontással teszik hatékonyabbá. Az első évfolyamtól angol nyelvoktatás választható heti két órában, felső tagozaton emelt szinten heti öt órában biztosítják a nyelvi készségek megalapozását és emelt óraszámban az informatika oktatását. Emellett nagy hangsúlyt fektetnek a komplex művészeti nevelés megvalósítására. Színes rendezvényekkel a szabadidő hasznos eltöltésével számtalan vonzó alternatívát kínálnak. Túrákat, sí-és vízi táborokat is szerveznek. Kiemelkedő eredményekkel büszkélkedhetnek szivacskézilabda, kézilabda, futball, sportágakban.

A DÓZSA GYÖRGY TAGISKOLA ELSŐS TANÍTÓI
    1.A egész napos iskolai osztály – BÁDER TIBOR és EMRI ATTILÁNÉ
    1.B hagyományos szervezésű osztály – ÓPRIS GÁBORNÉ

Körzet: Alkotmány út, Arany János út, Bolyai tér, Dózsa György út, Eötvös József tér, Építők útja 21-39-ig, Építők útja 26-46-ig, Fenyő út, Hámán Kató út (2., 3., 4., 5. kivételével), Hársfa út, Hegyköz út, Irinyi János út; Kacsóh Pongrác út; Kazinczy tér, Kossuth Lajos út, Kőrösi Csoma Sándor park, Május 1. út 15-29., Mikes Kelemen út, Mucsonyi út, Nyárfa út, Pattantyús út, Puskin köz, Rózsa út, Széchenyi út, Szent Flórián tér, Szent István tér, Szerviz út, Táncsics út, Tölgyfa út, Új Élet utca, Vámos Ilona út, Zempleny út, Erőmű utca, Gorkij út