Ma 2017. június 26., hétfő, János és Pál napja van. Holnap László napja lesz.

Címlap Tanórán kívül Sportfoglalkozások
Sportfoglalkozások

Kölyökatlétika – Zippenfénig Zoltánné

Kölyökatlétika 1- osztály. Az atlétika a sportok „királynője”. Futni, ugrani, dobni, általában szeretnek a gyerekek. Célunk kiválasztani azokat a tanulókat, akik a leggyorsabban futnak, legmesszebbre ugranak,  és dobnak, és örömmel vesznek részt az edzéseken. A tavaszi atlétika versenyre készülve igyekszünk egyre jobb eredményeket elérni.

Tömegsport

Tanulóinknak idén is lehetőségük van tömegsportra járni. Korcsoportonként heti rendszerességgel vehetnek részt a foglalkozásokon. A gyerekek körében közkedveltek a készségfejlesztő gyakorlatokkal kombinált sorversenyek, de szívesen játszanak tűzharcot, kidobót, a fiúk nagy kedvence pedig a foci.

Röplabda - Zorgel Viktória

Minden héten pénteken 7-8. órában a tornateremben vannak a foglalkozások. A 3-4-5-6. évfolyam tanulói vesznek rajta részt. Egyik héten a 3. évfolyam, a másikon pedig a 4-5-6. évfolyamos gyerekek. A foglalkozásokon a tanulók a röplabda alapjait sajátítják el.

feed-image Hírkövető