Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Címlap Könyvtár Szolgáltatásaink
Szolgáltatásaink

Könyvtárunkban több számítógép áll a gyerekek rendelkezésére, melyeket díjmentesen használhatnak.

Az információgyűjtést igénylő iskolai feladatoknál nagy segítséget nyújt az internet, így azok a tanulók is élhetnek a világháló kínálta lehetőségekkel, akiknek otthon nincs számítógépük.

Szabadidejükben játszhatnak, illetve az informatika órán felismert hiányosságaikat pótolhatják tanulóink.

A gyerekeket többféle módon is ösztönözzük az olvasásra. Könyvtárunkban minden ötvenedik kölcsönző ajándékot kap.

A faliújságon idézeteket, bölcs mondásokat, valamint a diákjaink által írt könyvismertetőket böngészhetik át a gyerekek.

Júniusban pedig az „Év olvasója” címmel jutalmazzuk a legtöbbet kölcsönző, illetve legtöbbet olvasó tanulót.

feed-image Hírkövető