Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Címlap Tanórán kívül Kézműves szakkörök
Kézműves szakkörök

Manó-fonó  -Takács Krisztina

Erre a szakkörre évről-évre az ügyes kezű gyerekek járnak. Az idén is nagyon szép munkadarabokat alkotunk. Főleg varrunk, de rendszeresen fűzünk gyöngyöt is, készítünk keresztszemes mintákat és kipróbálunk egyéb technikákat is. Nagyon szeretik a gyerekek a szakkört, hiszem saját kis kezükkel készítenek dolgokat, ami sikerélménnyel tölti el őket. Minden héten alig várják már, hogy újra legyen.

Origami - Karászi Györgyi

A hajtogatások a finom motorikus mozgást fejlesztik. Az alaphajtogatások megtanulása után a legkülönbözőbb formákat hajtjuk: béka, szív, levél, páva… stb

A gyerekek nagy örömmel járnak, mindig érdeklődéssel várják a következő alkalmat.

feed-image Hírkövető