Ma 2017. augusztus 20., vasárnap, István napja van. Holnap Sámuel és Hajna napja lesz.

Facebook oldalunk

FTH jelveny

Címlap Versenyek 2011-2012 tanév Tanulmányi
Verseny2012tanul

Városi verseny I-III. helyezésig

Tanulmányi verseny

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

Körzeti verseny I-III. helyezésig

Tanulmányi verseny

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

Angol nyelvű versmondó verseny

1.

Hegedűs Barbara

Molnárné D. Katalin

Angol nyelvű versmondó verseny

4.

Kónya Fanni

Molnárné D. Katalin

Angol nyelvű versmondó verseny

3.

Kerek Csombor

Molnárné D. Katalin

Angol nyelvű versmondó verseny

5.

Csorba Dorottya

Molnárné D. Katalin

Play Way

6.

Molnár Tamás 3.b, Szűcs Dominika 3.b

Molnárné Dudás Katalin

Kopcsó Milla 3.b, Janka Ágnes 3.b

Play Way

6.

Janka Stefánia 4.b, Zsigrai Boglárka 4.b

Molnárné Dudás Katalin

Tóth Larina 4.b, Proksch Bálint 4.b

Német verseny

1.

Varga Dóra 5.a , Nagy Nóra 5.b

Konyha Piroska

Maczek Zsolt 5.a, Jakab Ádám 5.a

Német verseny

2.

Dolap sz. K. Elmaz 6.b, Kazai Ivett 6.b

Konyha Piroska

Romanovics Réka 6.b, Pirkó Éva 6.a

Matematika verseny

2.

Janka Éva Stefánia 4. b.

Muszka Marianna

Észtörő / egyéni

3.

Tózsa Anna 6.b

Rásiné Perge Emese

Észtörő / egyéni

3.

Szalai Péter 7.b

Bukovenszki Istvánné

Megyei verseny I-VI. helyezésig

Tanulmányi verseny

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

10.

Balla Alexandra

Konyha Piroska

10.

Bokor Ádám

Konyha Piroska

Megyei történelem verseny

10.

Lenkey Attila

Konyha Piroska

II. Rákóczi Ferenc emlékére

10.

Nagy Norbert

Konyha Piroska

10.

Varga Viktória

Konyha Piroska

Országos Közlekedési ismeretek verseny/megyei

4.

Csajbók Panna  8. a

Rásiné Perge Emese

Curie Kémia Verseny országos

2.

Gyenes Bálint Dániel

Bukovenszki Istvánné

Curie Kémia Verseny országos

5.

Balla Tamás

Bukovenszki Istvánné

Országos verseny I-VI. helyezésig

Tanulmányi verseny

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

Bendegúz Jfjúsági Akadémia/ Országos levelező

1.

Tóth Gergő

Bukovenszki Istvánné

Play and Win /levelezőverseny egyéni

6.

Páhy Marcella 5.b.

Molnárné Dudás Katalin

Play and Win /levelezőverseny csapat

9.

Máji Tamás 5.b, Balázs Szilveszter 5.b

Molnárné Dudás Katalin

Salétli Ákos 5.b

Play and Win angol nyelvű levelezős verseny/egyéni

VII.

Páhy Marcella 5.b.

Molnárné Dudás Katalin

Play and Win angol nyelvű levelezős verseny/csapat

X.

Fehér Daniella 5.b, Kun Petronella 5.b

Molnárné Dudás Katalin

Play and Win angol nyelvű levelezős verseny/csapat

XII.

Máji Tamás, Salétli Ákos, Balázs Szilveszter 5.b

Molnárné Dudás Katalin

Play and Win angol nyelvű levelezős verseny/csapat

XVI.

Hegedűs Barbara, Kovács Cintia 5.a

Molnárné Dudás Katalin

boldogiskola


feed-image Hírkövető


Támogatja a Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.