Eredményeink
 
Válasszon az alábbi kategóriák közül!
 
Sportversenyek eredményei:
 
- Röplabda IV. kcs. megyei döntő csapat
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Andó Boglárka, Fónagy Diána, István Zsófia, Kormos Eszter, Kozsla Virág, Molnár Lídia, Nagyfejő Réka, Posta Fruzsina, Szabó Eszter Béresné Vécsei Edit

- Röplabda III. kcs. megyei döntő csapat
Eredmény: 2. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Batki Fanni, Budai Adriána, Gál Zsanett, Hernádvölgyi Nikolett, Hompoth Laura, Keller Petra, Kőrösi Dorina, Molnár Zsófia, Nagy Nóra, Nagy Viktória, Rostás Nóra, Takács Boglárka, Varga Eszter, Varga Lili Béresné Vécsei Edit

- Röplabda III. kcs. megyei elődöntő csapat
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Batki Fanni, Budai Adriána, Gál Zsanett, Hernádvölgyi Nikolett, Hompoth Laura, Keller Petra, Kőrösi Dorina, Molnár Zsófia, Nagy Nóra, Nagy Viktória, Rostás Nóra, Takács Boglárka, Varga Eszter, Varga Lili Béresné Vécsei Edit

- Labdarúgás III. kcs. csapat
Megyei
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Albók Zoltán, Hauberger Csaba, Bálint Csanád, Konyeczik Ferenc, Sándor Dániel, Bodnár Martin, Czagány Ádám, Orosz Rajmund, Molnár Ádám, Székely Levente, Erdei Attila, Péter Márton, Tóth Gábor, Csernikovics Ákos Barna Imre

- Atlétika III. kcs. egyéni 4X100 m
Megyei
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Handki Zoltán Barna Imre

- Atlétika III. kcs. egyéni 4X100 m
Megyei
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Antal András Barna Imre

- Atlétika III. kcs. egyéni 4X100 m
Megyei
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Varga Dominik Barna Imre

- Atlétika III. kcs. egyéni 4X100 m
Megyei
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Székely Levente Barna Imre

- Atlétika III. kcs. csapat
Megyei
Eredmény: 3. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Handki Zoltán, Székely Levente, Varga Dominik, Antal András, Czagány Ádám, Bodnár Martin Barna Imre

- Labdarúgás I. kcs. csapat
Megyei
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Lázár Gábor, Veres Bence, Lakatos Krisztián, Lőrincz Péter, Filkóházi Dávid, Berki Rajmund, Réti József, Réti Levente, Váradi Vince, Botlik Bernát Barna Imre

oldalak: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,
25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!