Eredményeink
 
Válasszon az alábbi kategóriák közül!
 
Sportversenyek eredményei:
 
- MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011. március 29
 
tanuló(k): felkészítő:
Hora Nikolett Tóthné Szepesi Éva

- Mezei futó Diákolimpia Megyei Döntő
Eredmény: 2. helyezés
Dátum: 2011. március 29
 
tanuló(k): felkészítő:
Hora Nikolett, Kövesdi Darinka, Ónodi Vanda, Szobonya Csenge, Mészáros Blanka Tóthné Szepesi Éva

- MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
Eredmény: 2.helyezés
Dátum: 2011. március 29
 
tanuló(k): felkészítő:
Málik Mihály Béres Csaba

- Országos Diákolimpia
Ügyességi Csapatbajnokság
Magasugró Csapat
Eredmény: 1.hehyezés
Dátum: 2010. október 12
 
tanuló(k): felkészítő:
Majercsik Bence, Papp Mihály, Csipkés Csaba, Gereben Márk, Metykó Gábor Béres Csaba

- Megyei atlétika verseny
egyéni összetett
Eredmény: 1.helyezett
Dátum: 2010. májhus 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Kovács Laura Tóthné Szepesi Éva

- Megyei atlétika verseny
egyéni összetett
Eredmény: 2.helyezett
Dátum: 2010. május 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Cselei Renáta Tóthné Szepesi Éva

- Megyei II.korcsoportos atlétika verseny
Eredmény: 1.helyezett
Dátum: 2010. május 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Kovács Laura, Cselei Renáta, Ónodi Vanda, Hegedűs Eszter, Víg Loretta Tóthné Szepesi Éva

- Megyei II.korcsoportos alétika verseny
egyéni összetett
Eredmény: 3.helyezett
Dátum: 2010. május 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Székely Levente Tóthné Szepesi Éva

- Megyei III.korcsoportos atlétika verseny
Eredmény: 1.helyezett
Dátum: 2010. május 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Magosi Mira, Buzás Fanni, Mészáros Blanka, Kovács Genovéva, Posta, Fruzsina Tóthné Szepesi Éva

- Megyei II.korcsoportos atlétika verseny
Eredmény: 1.helyezett
Dátum: 2010. május 13.
 
tanuló(k): felkészítő:
Székely Levente, Tímári Norman, Molnár Ádám, Tamók Gábor Tóthné Szepesi Éva

oldalak: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,
25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!