Eredményeink
 
Válasszon az alábbi kategóriák közül!
 
Sportversenyek eredményei:
 
- Sakk Diákolimpia I. kcs.
Eredmény: 2. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Kiss Bence Béres Csaba

- Sakk Diákolimpia I. kcs.
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Fazekas István Béres Csaba

- Teremlabdarúgás IV. kcs.
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Málik Miály, Sándor Áron, Bozik Raul, Dányi Dániel, Majercsik Bence, Papp Mihály, Jaskó Péter, Somogyi Martin, Szegő Patrik Béres Csaba

- Mikulás Kupa labdarúgás II. kcs.
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Heresz Máté, Ignácz Ruben, Jaidzisz Erik, Bede Dominik, Kréti Gergő, Nagy Bence, Makó Kevin, Szaniszló Kristóf, Dósa Dávid Béres Csaba

- Kézilabda IV. kcs. fiú
Eredmény: 2. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Málik Miály, Sándor Áron, Bozik Raul, Dányi Dániel, Majercsik Bence, Papp Mihály, Jaskó Péter, Somogyi Martin, Szegő Patrik Béres Csaba

- Labdarúgás IV. kcs.
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Málik Miály, Sándor Áron, Bozik Raul, Dányi Dániel, Majercsik Bence, Papp Mihály, Jaskó Péter, Somogyi Martin, Szegő Patrik Béres Csaba

- Atlétika II. kcs. mezei futó csapat
Eredmény: 2. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Novák Áron, Heresz Máté, Kréti Gergő, Deák Ádám Béres Csaba

- Atlétika II. kcs. egyéni 4X100 m váltó
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Dósa Dávid Béres Csaba

- Atlétika II. kcs. egyéni 4X100 m váltó
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Szaniszló Kristóf Béres Csaba

- Atlétika II. kcs. egyéni 4X100 m váltó
Eredmény: 1. helyezés
Dátum: 2011-2012. tanév
 
tanuló(k): felkészítő:
Heresz Máté Béres Csaba

oldalak: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,
25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!