Eseménynaptár
 
2017. szeptember
25 (hétfő) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2017. SZEPTEMBER

HÉTFŐ (2017.09.18.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2017.09.19.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2017.09.20.)

10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017. június
20 (kedd) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE

2017. JÚNIUS

PÉNTEK (2017.06.09.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2017.06.12.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2017.06.13.)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2017.06.14.)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KÉRJÜK, HOGY A NYÁRI SZÜNET MIATT, A JÚNIUSI ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJAT 2017. JÚNIUS 15. (CSÜTÖRTÖK) 15:00 ÓRA HATÁRIDŐVEL , LEGYENEK SZÍVESEK BEFIZETNI! MEGÉRTÉSÜKET KÖSZÖNJÜK!

2017. május
29 (hétfő) - 31. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2017 MÁJUS

2017.05.10. (SZERDA)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017.05.11 (CSÜTÖRTÖK)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017.05.12. (PÉNTEK)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017.05.15. (HÉTFŐ)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017. április
28 (péntek) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE
2017. ÁPRILIS

HÉTFŐ (2017.04.10.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2017.04.11.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2017.04.12.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017. február
22 (szerda) - 28. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2017. FEBRUÁR

PÉNTEK (2017.02.10.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2017.02.13.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2017.02.14.)

10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2017.02.15.)

10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2017. január
23 (hétfő) - 31. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2017. JANUÁR

KEDD (2017.01.17.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2017.01.18.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2017.01.19.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2017.01.20.)

9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. december
19 (hétfő) - 21. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. DECEMBER

HÉTFŐ (2016.12.12.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2016.12.13.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2016.12.14.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.12.15.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

A DECEMBERI ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSÉNEK HATÁRIDEJE, A TÉLI SZÜNET MIATT 2016. DECEMBER 21. (SZERDA) 15:00 ÓRA!

2016. november
25 (péntek) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. NOVEMBER

SZERDA (2016.11.16.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.11.17.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.11.18.)

8:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2016.11.21.)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. október
24 (hétfő) - 31. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. OKTÓBER

CSÜTÖRTÖK (2016.10.13.)

7:30-8:00 (PORTA)
10:00-15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.10.14.)

7:30-8:00 (PORTA)
10:00-14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZOMBAT (2016.10.15.)

8:00-15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2016.10.17.)

8:00-15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. szeptember
25 (vasárnap) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. SZEPTEMBER

PÉNTEK (2016.09.16.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2016.09.19.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
10:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2016.09.20.)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2016.09.21.)

8:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. június
17 (péntek) - 24. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. JÚNIUS

CSÜTÖRTÖK (2016.06.09.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.06.10.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

HÉTFŐ (2016.06.13.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. május
27 (péntek) - 31. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. MÁJUS

CSÜTÖRTÖK (2016.05.12.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.05.13.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2016.05.17.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2016.05.18.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. április
28 (csütörtök) - 29. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. ÁPRILIS

KEDD (2016.04.12.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2016.04.13.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.04.14.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.04.15.)

9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. március
31 (csütörtök) - 31. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. MÁRCIUS

SZERDA (2016.03.16.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.03.17.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.03.18.)

9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. február
26 (péntek) - 29. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. FEBRUÁR

KEDD (2016.02.09.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2016.02.10.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.02.11.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2016. január
22 (péntek) - 25. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2016. JANUÁR

SZERDA (2016.01.13.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2016.01.14.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2016.01.15.)

9:00 - 14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2015. december
16 (szerda) - 18. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2015. DECEMBER

HÉTFŐ (2015.12.07.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

KEDD (2015.12.08.)

7:30 - 8:00 (PORTA)
9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

SZERDA (2015.12.08.)

9:00 - 15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

A DECEMBERI ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSÉNEK HATÁRIDEJE, A TÉLI SZÜNET MIATT 2015. DECEMBER 18. (PÉNTEK) 14:00 ÓRA!

2015. november
16 (hétfő) - 20. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2015. NOVEMBER

SZERDA (2015.11.11.)

7:30-8:00 (PORTA)
9:00-15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2015.11.12.)

7:30-8:00 (PORTA)
9:00-15:00 (GAZDASÁGI IRODA)

PÉNTEK (2015.11.13.)

9:00-14:00 (GAZDASÁGI IRODA)

2015. október
14 (szerda) - 16. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2015. OKTÓBER

KEDD (2015.10.13.)

7.30 - 8.00 (PORTA)
10.00 - 15.00 (IRODA)

SZERDA (2015.10.14.)

7.30 - 8.00 (PORTA)
10.00 - 15.00 (IRODA)

CSÜTÖRTÖK (2015.10.15.)

9.00 - 15.00 (IRODA)

PÉNTEK (2015.10.16.)

9.00 - 14.00 (IRODA)

2015. szeptember
28 (hétfő) - 30. ÉTKEZÉSI TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSE 2015. SZEPTEMBER

2015.09.21. (HÉTFŐ)

7.30-8.00 (PORTA)
10.00-15.00 (IRODA)

2015.09.22. (KEDD)

7.30-8.00 (PORTA)
10.00-15.00 (IRODA)

2015.09.23. (SZERDA)

9.00-15.00 (IRODA)

2015.09.24. (CSÜTÖRTÖK)

9.00-15.00 (IRODA)

2015.09.25. (PÉNTEK)

9.00-14.00 (IRODA)

2015. június
15 (hétfő) - 15. Étkezési térítési díj befizetése júniusban

2015.06.04. (csütörtök)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 15:00 (gazdasági iroda)

2015.06.05. (péntek)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 14:30 (gazdasági iroda)

2015.06.08. (hétfő) - 2015.06.15. (hétfő)

8:00 - 15:00 (gazdasági iroda)


2015. május
17 (vasárnap) - 18. Étkezési térítési díj befizetése májusban

2015.05.12. (kedd)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 15:00 (gazdasági iroda)

2015.05.13. (szerda)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 15:00 (gazdasági iroda)

2015.05.14. (csütörtök)

8:00 - 15:00 (gazdasági iroda)

2015.05.15. (péntek)

8:00 - 14:00 (gazdasági iroda)

2015. április
19 (vasárnap) - 20. Étkezési térítési díj befizetése áprilisban

2015.04.16. (csütörtök)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 15:00 (gazdasági)

2015.04.17. (péntek)

7:30 - 8:00 (porta)
10:00 - 15:00 (gazdasági)

2015.04.20. (hétfő) (gazdasági)

2015. március
31 (kedd) - 31. Tisztelt Vendégebédesek!

TAVASZI SZÜNET!

Utolsó ebédkihordás:

2015. április 1. (szerda)

Első ebédkihordás:

2015. április 8. (szerda)

18 (szerda) - 19. Étkezési térítési díj befizetése márciusban

2015.03.16. (Hétfő)

7.30 - 8.30 (Porta)
9.30 - 15.30 (Gazdasági Iroda)

2015.03.17. (Kedd)

7.30 - 8.30 (Porta)
9.30 - 15.30 (Gazdasági Iroda)

2015.03.18. (Szerda)

9.30 - 15.30 (Gazdasági Iroda)

03 (kedd) - 05. Kedves Vendégebédesek!

2015. március 9-én (hétfőn) nem lesz helyben főzés, hanem a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskolában lesz!

Aki szeretne ebédet igényelni, legkésőbb szerdán (2015. március 4.) 9.00 óráig legyen szíves jelezz, a Gazdasági Irodában Ábelné Kovács Beáta gazdasági ügyintézőnek!

2015. február
16 (hétfő) - 18. Étkezési térítési díj befizetése februárban

2015.02.16. (Hétfő)

7:30 - 8:30 (Portán)
9:30 - 13:00 (Gazdasági irodában)

2015.02.17. (Kedd)

7:30 - 8:30 (Portán)
9:30 - 13:00 (Gazdasági irodában)

2015.02.18. (Szerda)

9:30 - 13:00 (Gazdasági irodában)

2015. január
29 (csütörtök) - 30. Kedves Vendégebédesek!

2015. január 30-án (pénteken) iskolánkban nem lesz főzés!
Aki szeretne erre a napra ebédet igényelni, kérjük, keresse fel a Gazdasági Iroda munkatársait!

26 (hétfő) - 26. Szülői értekezlet

Időpontja: 2015. január 26. (Hétfő)

16:00 - felső tagozat

17:00 - alsó tagozat

18 (vasárnap) - 23. Étkezési térítési díj befizetése januárban

2015.01.19. (hétfő)

7:30 - 8:00 (porta)
8:00 - 15:00 (gazdasági)

2015.01.20. (kedd)

7:45 - 15:00 (gazdasági)

2015.01.21 (szerda) - 23-ig (péntek)

(gazdasági)

07 (szerda) - 07. Kedves Vendégebédesek!

2015. január 10-én (szombaton) munkanap lesz, főzés is lesz!
Aki szeretne e napra étkezést igényelni, kérem jelezze szerdáig (2015. január 7.) a Gazdasági Irodán Megyesi Gabriella gazdasági ügyintézőnél.

2014. december
15 (hétfő) - 16. Étkezési térítési díj befizetése decemberben

2014.12.11. (csütörtök)
7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 15:00 (gazdasági)

2014.12.12. (péntek)
7:45 - 8:30 (gazdasági)
8:30 - 15:00 (gazdasági)

2014.12.15. (hétfő)
7:45 - 15:00 (gazdasági)

Pótbefizetés:

2014.12.16. (kedd)
7:45 - 13:00 (gazdasági)

08 (hétfő) - 13. Kedves Vendégebédesek!

2014. december 13-án szombaton lesz főzés! Aki igényt tart ezen napon is ebédre, kérem jelezze a gazdasági irodában Megyesi Gabriella gazdasági ügyintézőnél.

2014. november
13 (csütörtök) - 30. Étkezési térítési díj befizetése novemberben

2014.11.13. (csütörtök)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 12:00 (gazdasági)

2014.11.14. (péntek)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 15:00 (gazdasági)

2014.11.17. (hétfő)

7:45 - 15:00 (gazdaság)

Pótbefizetés:

2014.11.19. (szerda)

7:45 - 13:00 (gazdasági)

2014.11.20. (csütörtök)

7:45 - 13:00 (gazdasági)

11 (kedd) - 13. Tantestületi fogadóóra időpontja:

2014. november 11.
16:00 - 17:00

2014. október
27 (hétfő) - 31. Őszi szünet:

2014. október 27-től 2014. október 31-ig

Szünet előtti utolsó tanítási nap:

2014. október 22. (szerda)

Szünet utáni első tanítási nap:

2014. november 03. (hétfő)

18 (szombat) - 03. SZÜNETEL A FŐZÉS A KÖVETKEZŐ NAPOKON

2014. OKTÓBER 18.

2014. OKTÓBER 23 - 31.

2014. NOVEMBER 1 - 2.

14 (kedd) - 21. Étkezési térítési díj befizetése októberben

2014.10.14. (kedd)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 12:00 (gazdasági)

2014.10.15. (szerda)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 15:00 (gazdasági)

2014.10.16. (csütörtök)

7:45 - 15:00 (gazdasági)

Pótbefizetés

2014.10.20 (hétfő)

7:45 - 13:00 (gazdasági)

2014.10.21. (kedd)

7:45 - 13:00 (gazdasági)

2014. szeptember
17 (szerda) - 18. PAPÍRGYŰJTÉS

Időpontjai:

2014. szeptember 17. (Szerda)
13:00 - 17:30 h

2014. szeptember 18. (Csütörtök)
13:00 - 17:00 h

Helye:

A volt EÜ kollégium udvara

15 (hétfő) - 19. Étkezési térítési díj befizetése szeptemberben
2014.09.15. (Hétfő)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 12:00 (gazdasági iroda)

2014.09.16. (Kedd)

7:45 - 8:30 (porta)
8:30 - 15:00 (gazdasági iroda)

2014.09.17. (Szerda)

7:45 - 15:00 (gazdasági iroda)

Pótbefizetés: 2014.09.19. (Péntek)

7:45 - 13:00 (gazdasági iroda)

15 (hétfő) - 16. SZÜLŐI ÉRTEKEZLET

Alsó tagozatos szülői értekezlet időpontja:

2014. szeptember 15. (Hétfő)
16:00 - 17:00 h

Felső tagozatos szülői értekezlet időpontja:

2014. szeptember 15. (Hétfő)
17:00 - 18:00 h

Fazekasné Szabó Ágnes tagintézményvezető fogadóórájának időpontja:

kedd 15:00 - 16:00 h

08 (hétfő) - 09. SZM ÉRTEKEZLET

Időpontja:

2014. szeptember 8. (Hétfő)
16.00 h

Helye: Könyvtár

Témája: SZM választás, házirend módosítása

01 (hétfő) - 02. Ünnepélyes tanévnyitó

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola valamennyi tagintézményében az ünnepélyes tanévnyitó 2014. szeptember 1-jén 8:00 órakor lesz.

Megjelenés ünneplő ruhában (fekete - fehér)

2014. augusztus
29 (péntek) - 31. Gólyafióka avató leendő elsősöknek

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hagyományoknak megfelelően 2014. augusztus 31-én 10.00 órakor kerül sor a leendő elsősök avatására az Egressy Béni Művelődési Központ előtti téren. A személyes meghívókat a szülők és a gyerekek a 2014. augusztus 20-át követő napokban kapják meg osztálytanítóiktól.

29 (péntek) - 31. Gólyafióka avató ünnepség meghívói
Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy honlapunkra feltöltésre kerültek a 2014. augusztus 31-i Gólyafióka avató ünnepség meghívói.

A meghívókat az alábbiakban tekinthetik meg.

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/kepek/polmegh1.jpg

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/kepek/polmegh2.jpg

29 (péntek) - 31. Tantárgyi értékelés alóli felmentéssel és magántanulói jogviszonnyal kapcsolatos kérvények

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a szakértői vélemények alapján tantárgyi értékelés alóli felmentési kérelmek leadási határideje: 2014. augusztus 31.

Benyújtandó dokumentumok:

- Kérelem

- Szakértői vélemény

A szülői kérésre magántanulói jogviszony kezdeményezésének leadási határideje: 2014. augusztus 31.

Benyújtandó dokumentum:

- Kérelem, mely a jogviszony létesítésének indoklását is tartalmazza

A kérelmeket a székhely iskola titkárságán kell leadni (Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola, 3700 Kazincbarcika, Pollack Mihály út 29.)

A magántanulói jogviszonnyal kapcsolatos formanyomtatványokat az alábbi helyről tölthetik le.

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/kerelem_magantanuloi_jogviszony_engedelyezesehez.pdf

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/kerelem_magantanuloi_jogviszony_megszuntetesehez.pdf

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/nyilatkozat_tankotelezettseg_teljesiteserol.pdf

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/tanuloi_jogviszony_szuneteltetesenek_megszuntetese.pdf

28 (csütörtök) - 30. Mentesítési kérelem a 16 óráig tartó iskolai foglalkozások látogatása alól

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 16:00 óráig tartó foglalkozások alóli mentesítési kérelmek leadási határideje: 2014. augusztus 30.

A kérelmeket le lehet adni a tagiskola titkárságán.
(Kazincbarcika, Herbolyai út 5.)

A nyomtatványt a jelen tájékoztatóhoz csatoltuk.

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/kerelem_16_oraig_tarto_iskolai_foglalkozas_latogatasa_alol.pdf

27 (szerda) - 29. Tankönyvosztás a Kazinczyban

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kazinczy Ferenc Tagiskolában az alábbi időpontokban és évfolyamoknak lesz tankönyvosztás:

2014. augusztus 27. 11.00-17.00 3-4-5. évfolyam

2014. augusztus 28. 11.00-17.00 6-7-8. évfolyam

2014. augusztus 29. 11.00-17.00 1-2. évfolyam

27 (szerda) - 29. Fontos információk a tankönyvcsomagok befizetésével kapcsolatban

Tisztelt Szülők!

Szeretnénk Önökkel néhány fontos információt megosztani a tankönyvcsomagok befizetésével kapcsolatban.

Az erről szóló tájékoztatást az alábbiakban olvashatják.

http://www.pollackiskola.hu/images/stories/2014/dokumentumok/tankonyv.pdf

27 (szerda) - 29. Tankönyvinfó

Tisztelt Szülők!

1. A tankönyvosztás időpontja:

3-4-5. osztály: 2014.08.27. 11-17 óráig
6-7-8. osztály: 2014.08.28. 11-17 óráig
1-2. osztály 2014.08.29. 11.17 óráig

2. Az "ingyenesség"

1-2. évfolyam

Tanulóink az 1.2. évfolyamon térítésmentesen jutnak a tankönyvekhez. Ehhez átvételi elismervény aláírása szüksége.
Az elsős tanuló szülője nem köteles élni az iskola által kínált eme lehetőséggel.
Gyermekének a tartós könyv helyett magánúton az új könyvet is beszerezheti.
/Tájékozódási pontok:Miskolc, Széchenyi út 51/2., Kelloiroda telefon:3612376900,
Kello központi e-mail: kellopont-miskolc@kello.hu , illetve miskolci tankönyvboltok (Alfa Tankönyvbolt, Augusztus 20. út és Genius Könyváruház, Széchenyi István utca 107.)

3-8. évfolyam

Tanulóink az eddigi gyakorlatával azonos módon élhetnek a törvény biztosította jogukkal. Ennek feltétele a következő dokumentumok valamelyikének a titkárságon történő leadása (fénymásolat is lehet):
- érvényes GYV határozat
- kedvezményezett családi pótlékról szóló igazolás
- orvosi szakvélemény (tartós betegség)
- SNI - szakvélemény
Megjegyzés: ettől az évtől a születési anyakönyvi kivonatok a jogosultság igazolására nem használhatók!
Az ingyenes tankönyvcsomag felvehető abban az esetben is, ha a szükséges igazolás beszerzése még intézés alatt áll. Ebben az esetben a szülő a titkárságon felkínált nyomtatványom elismeri a törvény által előírt kötelezettségét, és a szükséges dokumentumot legkésőbb október 5-ig az iskolába eljuttatja.

3. Ha fizetősek vagyunk

A tankönyvcsomag átvételének egyetlen feltétele a befizetést igazoló csekkszelvény bemutatása (fénymásolat leadása) és egy átvételi elismervény aláírása.

4. Ha változott a tankönyvrendeléskor fennálló státusz

Előfordulhat,hogy a nyár folyamán valaki "fizetősből ingyenes, ingyenesből fizetős" státuszba került.
Teendő: a tankönyvfelelőst soron kívül megkeresi, vagy a titkárságon bejelenti. Ön külön egyeztetett időpontban veheti át a tankönyvcsomagot.

5. Ha új tanuló érkezik

A szülő a tankönyvfelelősnek jelezze az új könyvek iránti igényét, ezek pótrendelése legkésőbb szeptember 5-ig történhet meg.
Megjegyzés: Ebben az esetben is lehetőségük van a könyvek magánúton való beszerzésére.
Lásd: 2. pont.

tankönyvfelelős

25 (hétfő) - 27. Javító- és osztályozóvizsga időpontja

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2014. augusztus 25-én (hétfő) 8.00 órától javító- és osztályozóvizsgát tartunk a Kazinczy Ferenc Tagiskolában.

25 (hétfő) - 27. Tájékoztatás ingyenes tankönyvre jogosultságról

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az ingyenes tankönyvre jogosultságot igazoló dokumentumok másolatát a gazdasági irodában kell leadni, amelyért tikettet adunk.

A tikettet 2014. augusztus 25-étől (hétfő) lehet átvenni.

25 (hétfő) - 27. Tankönyvek érkezésének időpontja

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy iskolánk valamennyi tagintézményébe a tankönyvek 2014. augusztus 26-án érkeznek meg.

A tankönyvosztásra ezt követően kerül sor, melynek időpontjáról 2014. augusztus 21-én adunk tájékoztatást.

2014. június
18 (szerda) - 20. Normatív kedvezmény igazolása
Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Akik még nem hozták a normatív kedvezményre való jogosultságukat igazoló papírt, legyenek szívesek hiányosságukat mihamarabb, e héten pótolni!

2014. április
08. (kedd) Nyílt nap
08.00 óra

2014. március
24. (hétfő) Nyílt nap
16.30 óra

19. (szerda) Öko-párbaj verseny döntője Edelényben
13.00 óra

14. (péntek) Március 15-i műsor
8.00 óra

13. (csütörtök) Március 15-i műsor
17.00 óra

2014. február
21. (péntek) Farsang

10. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap

07. (péntek) Tanítás nélküli munkanap

2014. január
26 (vasárnap) - 31. Sítábor

24. (péntek) A félévi tájékoztatók kiosztása az első órában

23. (csütörtök) Oroszlánkirály a Mandala színház előadásában az Egressyben

23. (csütörtök) Mandala Színház
Az előadás címe: Oroszlánkirály
10.00 óra

22. (szerda) Magyar kultúra napja

20. (hétfő) 2. félév kezdete új órarend szerint

17. (péntek) I. félév vége

17. (péntek) Osztályozó értekezlet
13.00 és 14.00 óra

13 (hétfő) - 14. Magántanulók vizsgája
14.00 óra

06. (hétfő) Szünet utáni első tanítási nap

05 (vasárnap) - 07. Kedves Vendégebédesek!

2015. január 10-én (szombaton) munkanap lesz, főzés is lesz.
Aki szeretne e napra étkezést igényelni, kérem jelezze szerdáig (2015. január 7.) a Gazdasági irodán Megyesi Gabriella gazdasági ügyintézőnél!

2013. december
23 (hétfő) - 05. Téli szünet

21. (szombat) Tanítási nap pénteki órarend szerint

21. (szombat) Karácsonyi ünnepség
10.00 óra

16 (hétfő) - 18. Karácsonyi vásár

12. (csütörtök) Gála az Egressyben
15.00 óra

10. (kedd) Terem labdarúgó torna

09. (hétfő) Tankerületi asztalitenisz verseny

07. (szombat) Tanítási nap keddi órarend szerint
08.00-16.00 óra

04 (szerda) - 05. Mikulás kupa

03. (kedd) Adventi gyertyagyújtás 1.
8.00 óra

2013. november
29. (péntek) Diszkó
17.00-20.00 óra

20. (szerda) Szalézi nyílt nap
Surányi nyílt nap
8.00 óra

13. (szerda) Deák nyílt nap
8.00 óra

12. (kedd) Irinyi nyílt nap
8.00 óra

04. (hétfő) Őszi szünet utáni első tanítási nap

2013. október
28 (hétfő) - 01. Őszi szünet

25. (péntek) Tanítás nélküli munkanap

24. (csütörtök) Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap

23. (szerda) Nemzeti ünnep

22. (kedd) Ünnepi műsor az alsó tagozatosoknak
8.00 óra

22. (kedd) Ünnepi műsor a felső tagozatosoknak
9.00 óra

2013. szeptember
11. (szerda) Papírgyűjtés
14.30-17.30 óra

10. (kedd) Papírgyűjtés
14.00-18.00 óra

02. (hétfő) Tanévnyitó
8.00 óra

01. (vasárnap) Gólyafióka avatás
9.30 óra

2013. augusztus
28. (szerda) Tankönyvosztás: 5-8. évfolyam
10.00-18.00 óra

27. (kedd) Tankönyvosztás: 2-4. évfolyam
10.00-18.00 óra

26. (hétfő) Tankönyvosztás: 1 évfolyam
12.00-18.00 óra

2013. június
18. (kedd) Évzáró, ballagás
16.00 óra

14. (péntek) Utolsó tanítási nap

14. (péntek) Szupersportoló verseny

13. (csütörtök) 8. évfolyam búcsúzója
16.00 óra

07. (péntek) Magántanulók vizsgája
8.00 óra

06. (csütörtök) Angol nyelvi szavalóverseny

2013. május
29. (szerda) Országos mérés 6., 8. évfolyamokon

27. (hétfő) Gyereknap

22. (szerda) Iskolagyűlés
8.00 óra

17. (péntek) Drogmentes Maraton

08. (szerda) Papírgyűjtés
13.30-17.00 óra

07. (kedd) Papírgyűjtés
14.00-18.00 óra

06. (hétfő) Magyar Sport Napja
Helyszín: Sporttelep
13.00 óra

02 (csütörtök) - 03. 5. évfolyam osztálykirándulása

02. (csütörtök) Észtörő verseny
Dózsa György Tagiskola
14.30 óra

2013. április
29. (hétfő) Városi atlétika verseny

26. (péntek) Előadás az Egressyben (6. évfolyam részére)
Címe: Egri csillagok
9.00-12.00 óra

26. (péntek) Előadás az Egressyben (3-4. évfolyam részére)
Címe: Egri csillagok
13.00-16.00 óra

24. (szerda) Nyílt nap az felső tagozaton
8.00-11.00 óra

23. (kedd) Nyílt nap az alsó tagozaton
8.00-11.00 óra

15. (hétfő) Tantestületi fogadóóra
16.00-17.00 óra

11. (csütörtök) Magyar költészet napja
10.00 óra

11. (csütörtök) Szabó Zoltán szépkiejtési verseny
Városi

10. (szerda) ÖKO-PÁRBAJ levelezős verseny döntője
Helyszín: Szent János Görögkatolikus Gimnázium és Szakképző Iskola, Edelény
13.00 óra

2013. március
28 (csütörtök) - 02. Tavaszi szünet
Szünet előtti utolsó tanítási nap: március 27.
Szünet utáni első tanítási nap: április 3.

26. (kedd) Egyszer volt, hol nem volt
Nyílt nap
8.00-11.00 óra

26. (kedd) Bérletes mozielőadás
Jégkorszak 4.-Vándorló kontinensek
14.00 óra

14. (csütörtök) Március 15-i műsor
8.00 alsó tagozatnak
9.00 felső tagozatnak

13. (szerda) Óvodás atlétika
Helye: KSK Tornacsarnok
14.30 óra

11. (hétfő) Mesés kalandozás a Kazinczyban
16.30 óra

2013. február
20. (szerda) Népdaléneklési verseny
13.00 óra

15. (péntek) Farsang
17.00-21.00 óra

12. (kedd) Bérletes mozielőadás
Madagaszkár 3.
14.00 óra

04. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap

01. (péntek) Tanítás nélküli munkanap

2013. január
28 (hétfő) - 01. Sítábor

26. (szombat) Lázbérc-tókerülő túra

11. (péntek) Osztályozó értekezlet

03. (csütörtök) Szünet utáni első tanítási nap

2012. december
22 (szombat) - 02. Téli szünet

21. (péntek) Karácsonyváró nap

21. (péntek) Karácsonyi angyalok
Adventi gyertyagyújtás 4.
8.00 óra

20. (csütörtök) Karácsonyi sportdélután a Nyilasi teremben
15.00 óra

17. (hétfő) A betlehemi úton
Adventi gyertyagyújtás 3.
8.00 óra

15. (szombat) Tanítási nap hétfői órarend szerint

14. (péntek) Színházlátogatás Miskolcra
Az előadás címe: Diótörő

10 (hétfő) - 12. Téli vásár
9.00-13.00 óra

10. (hétfő) Egyszer régen
2. gyertyagyújtás
8.00 óra

05 (szerda) - 06. Mikulás-kupa a Nyilasi teremben
13.30 óra

04. (kedd) Télapó itt van
Ajándékműsor, játszóház, táncház az alsó tagozatos tanulóknak
14.00-16.00 óra

03. (hétfő) A szeretet hava (Az első gyertyagyújtás)
8.00 óra

03. (hétfő) Fába vésett. textilbe szőtt gondolatok
Novák Gézáné, kézműves és Novák Géza, fafaragó kiállítása
10.30 óra

03. (hétfő) A szeretet hava
1. gyertyagyújtás
Meghívott óvodások
9.30 óra

2012. november
26. (hétfő) Rajzverseny Szuhakállóban

23. (péntek) BorsodChem üzemlátogatás 7-8. évfolyam
9.00 óra

23. (péntek) Disco
17.00-20.00 óra

22. (csütörtök) BorsodChem üzemlátogatás 3-4. évfolyam
9.00 óra

22. (csütörtök) BorsodChem üzemlátogatás 5-6. évfolyam
11.00 óra

21. (szerda) BorsodChem üzemlátogatás 1-2. évfolyam
11.00 óra

21. (szerda) Szalézi nyílt nap
8.00 óra

20. (kedd) Szalézi nyílt nap
Surányi nyílt nap
8.00 óra

17. (szombat) Tardona - Szentlélek túra

13. (kedd) Tantestületi fogadóóra
16.00 óra

13. (kedd) Irinyi nyílt nap
10.00 óra

13. (kedd) Bérletes mozielőadás
1. előadás
Táncoló talpak 2. (100 perc)
14.00 óra

12. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap

10. (szombat) Tanítás nélküli munkanap

07. (szerda) Surányi nyílt nap
8.00 óra

05. (hétfő) Őszi szünet utáni első tanítási nap

2012. október
29 (hétfő) - 02. Őszi szünet

26. (péntek) Megemlékezés Kazinczy Ferencről

22. (hétfő) Pihenőnap

19. (péntek) Iskolai ünnepség (felső tagozat)
8.00 óra

19. (péntek) Iskolai ünnepség (alsó tagozat)
9.00 óra

18. (csütörtök) Az október 23-i műsor főpróbája
Bemutató a szülőknek
17.00 óra

12. (péntek) Papírgyűjtés eredményhirdetése
10.45 óra

10. (szerda) Népmese napja és Zene világnapja

01. (hétfő) Informatikai zárórendezvény
10.00 óra

2012. szeptember
28. (péntek) Tedd szebbé a környezeted! akció 1. fordulója
10.00 óra

21. (péntek) Tornaterem avatása
8.00 óra

21. (péntek) Magyar Diáksport Napja

20. (csütörtök) Papírgyűjtés
14.00-17.00 óra

19. (szerda) Papírgyűjtés
14.00-18.00 óra

17. (hétfő) Gyógytesis szülői értekezlet
16.30 óra

10. (hétfő) Alsós szülői értekezlet
16.00 óra

10. (hétfő) Felsős szülői értekezlet
17.00 óra

03. (hétfő) Ünnepélyes tanévnyitó
8.00 óra

03. (hétfő) 1. osztályos szülői értekezlet
16.30 óra

2012. augusztus
31. (péntek) Gólyafióka-avatás
Helye: Kazincbarcika, Fő tér
18.00 óra

30. (csütörtök) Tankönyvosztás az 5-8. évfolyam részére
8.00-18.00 óra

29. (szerda) Tankönyvosztás a 3-4. évfolyam részére
16.00-18.00 óra

28. (kedd) Tankönyvosztás 1-2. évfolyam részére
16.00-18.00 óra

2012. június
26 (kedd) - 30. Kerékpárral a Balaton körül (7. évfolyam)

22. (péntek) Ünnepélyes tanévzáró
17.00 óra

15. (péntek) Osztályozó értekezlet az alsó tagozatban
13.00 óra

15. (péntek) Osztályozó értekezlet a felső tagozatban
14.00 óra

13. (szerda) Napközis Ki mit tud?
14.00-15.00 óra

11. (hétfő) Osztályozó vizsga
8.00 óra

08. (péntek) Belső vizsga testnevelésből
0.és 1. óra óra

08. (péntek) Környezetvédelmi vetélkedő - Sajóbábony
8.00 óra

01. (péntek) Gyermeknap a strandon
9.00-14.00 óra

2012. május
30. (szerda) Kompetenciamérés

23. (szerda) A kihívás napja

23. (szerda) Író-olvasó találkozó Nógrádi Gáborral és Nógrádi Gergellyel az Egressyben
11.00 óra

16. (szerda) Színházlátogatás az 5., 6. évfolyamnak
14.00 óra

10. (csütörtök) Bozsik program
14.00 óra

10. (csütörtök) Természetfürkész verseny döntője Ragályon (alsó tagozat)

09. (szerda) Természetfürkész verseny döntője Ragályon (felső tagozat)

08. (kedd) Bozsik program
14.00 óra

02. (szerda) Labdarúgás Diákolimpia
10.00 óra

2012. április
30. (hétfő) Pihenőnap

26. (csütörtök) Labdarúgó Diákolimpia

25. (szerda) Óvodás atlétika
14.30 óra

25 (szerda) - 27. Erdei iskola a 4. b osztálynak

25. (szerda) Városi rajzverseny

25. (szerda) Megyei angolverseny

24. (kedd) Nyílt nap a felső tagozaton
8.00-11.00 óra

23. (hétfő) Drogmaraton

23. (hétfő) Drogprevenciós előadás a könyvtárban
4. óra óra

21. (szombat) Tanítás hétfői órarend szerint

21. (szombat) Simonyi helyesírási verseny Miskolcon
12.00 óra

17. (kedd) Tantestületi fogadóra
16.00-17.00 óra

12. (csütörtök) Hulladékgyűjtés (papír és flakon)
13.00-17.00 óra

11. (szerda) Hulladékgyűjtés (papír és flakon)
13.00-18.00 óra

05 (csütörtök) - 09. Tavaszi szünet
Szünet utáni első tanítási nap: 2012. április 10. (kedd)

05. (csütörtök) Természetfürkész vetélkedő döntője
Izsófalva
9.00 óra

2012. március
28. (szerda) Nyílt nap
8.00-12.00 óra

16. (péntek) Pihenőnap

13. (kedd) Március 15-ei műsor az Egressyben

09. (péntek) Játékos idegen nyelvi vetélkedő
14.00 óra

03. (szombat) Sportnap

2012. február
29. (szerda) Alsós szépkiejtési verseny
14.00 óra

28. (kedd) Alsós rajzverseny
8.00 óra

20. (hétfő) Gergely-járás
Helyszini látogatás az óvodákban

17. (péntek) Farsang
17.00-21.00 óra

14. (kedd) Alsós népdaléneklési verseny
14.00 óra

09. (csütörtök) Nyílt nap az alsó tagozaton
8.00-10.00; 13.30-15.00 óra

08. (szerda) Sakkverseny
Helyszín: Igrici
9.00 óra

08. (szerda) Nyílt nap a felső tagozaton
8.00-10.00 óra

07. (kedd) Varga Tamás matematika verseny
Miskolc
Földes Ferenc Gimnázium
14.00 óra

06. (hétfő) Félévi szünet

03. (péntek) Félévi szünet

2012. január
30. (hétfő) Alsós szülői értekezlet
16.00 óra

30. (hétfő) Felsős szülői értekezlet
17.00 óra

25. (szerda) Megyei Kazinczy verseny
14.00 óra

23. (hétfő) Grundbirkózó Diákolimpia Szendrőben

22. (vasárnap) Falmászó Diákolimpia Kiskunfélegyházán

20. (péntek) Lábtenisz verseny a Darnyi teremben

20. (péntek) Magyar Kultúra Napja az Egressyben
17.00 óra

18. (szerda) Magántanulók vizsgája
14.00 óra

18. (szerda) Lábtenisz verseny a Darnyi teremben

18. (szerda) Felsős munkaközösségi foglalkozás
13.30 óra

17. (kedd) Alsós munkaközösségi foglalkozás
13.30 óra

16. (hétfő) Új órarend szerinti tanítás kezdete

13. (péntek) I. félév vége

2011. december
22 (csütörtök) - 02. Téli szünet
Első tanítási nap: 2012.január 3. (kedd)

21. (szerda) Karácsonyi ünnepség a Szent Család Templomban
Műsort ad: a Pollack

19. (hétfő) Negyedik gyertyagyújtás
8.00 óra

15. (csütörtök) A közoktatás napja (városi rendezvény)
16.00 óra

14. (szerda) Deák nyílt nap

13 (kedd) - 14. Téli vásár
délelőtt óra

12. (hétfő) Harmadik gyertyagyújtás
8.00 óra

12. (hétfő) Karácsonyi műsor az öregek otthonában
9.00 és 10.00 óra

08. (csütörtök) Felsős Mikulás buli
16.00-19.00 óra

05. (hétfő) Második gyertyagyújtás
8.00 óra

05 (hétfő) - 07. Mikulás kupa

02. (péntek) Adventi játszóház a napköziben
14.00 óra

01. (csütörtök) Karácsonyfa állítás, díszítés

2011. november
28. (hétfő) Első gyertyagyújtás
8.00 óra

24. (csütörtök) Médiatudor bemutató foglalkozás
14.00-15.30 óra

23. (szerda) BorsodChem üzemlátogatás
3-4. évfolyam
9.00 óra

23. (szerda) BorsodChem üzemlátogatás
5-6. évfolyam
10.30 óra

22. (kedd) BorsodChem üzemlátogatás
1-2. évfolyam
10.30 óra

17. (csütörtök) Iríny nyílt nap

16. (szerda) Tantestületi fogadóóra
16.00 óra

16. (szerda) Szalézi Szent Ferenc Gimnázium nyílt napja

11. (péntek) Szüreti táncház
14.00-15.00 óra

09. (szerda) Surányi Endre Szakképző Iskola nyílt napja

2011. október
31 (hétfő) - 06. Őszi szünet
Utolsó tanítási nap: október 28.(péntek)
Első tanítási nap: november 7. (hétfő)

24. (hétfő) Iskolánk avatása
10.00 óra

21. (péntek) Meseillusztrációs-és meseíró pályázat eredményhirdetése
8.00 óra

19. (szerda) Október 23-ai ünnepség az Egressyben

18. (kedd) Október 23-ai műsor főpróbája az Egressyben
10.00 óra

10. (hétfő) A zene világnapja
8.00 óra

2011. szeptember
26. (hétfő) SZM értekezlet
Helye: könyvtár
16.30 óra

14 (szerda) - 15. Hulladékgyűjtés (papír és flakon):

09.14: 13.00-18.00;

09.15: 13.00-17.00

12. (hétfő) Alsós szülői értekezlet
16.00 óra

12. (hétfő) Felsős szülői értekezlet
17.00 óra

07. (szerda) Szülői értekezlet a gyógytestnevelésről
17.00 óra

05. (hétfő) Szülői értekezlet az 1. évfolyamon

2011. augusztus
31. (szerda) Tanévnyitó
18.00 óra

2011. június
18. (szombat) Évzáró és ballagás
9.00 óra

14. (kedd) Napközis Ki mit tud?
13.00 óra

09. (csütörtök) 8. osztályosok belső vizsgája
8.00 óra

08. (szerda) Osztályozó vizsga
8.00 óra

03 (péntek) - 07. Balatonszepezdi tábor (8. évfolyam)

01. (szerda) Gála
17.00 óra

2011. május
31. (kedd) A gála főpróbája az Egressyben
10.00 óra

25. (szerda) Országos kompetencia mérés 4., 6. és 8. évfolyamon
8.00-12.00 óra

24. (kedd) Sport és testnevelés a közoktatásban című konferencia
10.30 óra

24. (kedd) Tanítási szünet

14. (szombat) Biciklitúra Varbóra
9.30 óra

06. (péntek) Természetfürkésző verseny Jósvafőn
Alsó tagozat
9.00 óra

05. (csütörtök) Természetfürkésző verseny Jósvafőn
Felső tagozat
9.00 óra

2011. április
27. (szerda) Szünet utáni első tanítási nap

21 (csütörtök) - 26. Tavaszi szünet

20. (szerda) Mészáros György magasugró verseny
14.00 óra

19 (kedd) - 20. Papírgyűjtés

18. (hétfő) Költészet napja

18. (hétfő) Előadás a Föld napja alkalmából

15 (péntek) - 16. Németverseny

14. (csütörtök) Alsós városi matematika-verseny az Árpádban

12. (kedd) Bérletes mozielőadás
A film címe: Nanny Mcphee és a nagy bumm
(109 perc)
14.00 óra

11. (hétfő) Tantestületi fogadóóra
16.00 óra

08. (péntek) Előadás az 5. évfolyamnak A mészkőhegységek kialakulása címmel a könyvtárban

07. (csütörtök) Nyílt nap
8.00 óra

07. (csütörtök) Észtörő matematika verseny a Dózsában
14.00 óra

05. (kedd) Óvodás atlétika verseny
14.30 óra

2011. március
30. (szerda) Megyei biológia verseny

25. (péntek) 8-os klubfoglalkozás
Aggtelek

24. (csütörtök) Bérletes színház
Az ördög három aranyhajszála
10.00 óra

22. (kedd) A víz világnapja

21. (hétfő) Rendhagyó énekóra
Nagy Csaba tárogató-művész
9.30 óra

11. (péntek) Március 15-ei műsor az alsósoknak
10.30 óra

11. (péntek) Március 15-ei műsor a felsősöknek
11.30 óra

10. (csütörtök) Március 15-ei műsor előadása szülőknek
17.00 óra

09. (szerda) Bérletes mozielőadás
Film címe: Marmaduke - A kutyakomédia (107 perc)
14.00 óra

2011. február
25. (péntek) Farsang
16. 00 - 21.00 óra

17. (csütörtök) Alsós szépkiejtési verseny

16. (szerda) Angol nyelvi versmondó verseny

14. (hétfő) BorsodChem Jégkarnevál

09. (szerda) Bérletes mozielőadás
A film címe: Shrek a vége, fuss el véle
14.00 óra

07. (hétfő) Tanítási szünet

04. (péntek) Tanítási szünet

2011. január
30 (vasárnap) - 04. Sítábor

28. (péntek) Iskolaközi napközis munkaközösségi foglalkozás

27. (csütörtök) Félévi értekezlet
17.00 óra

25 (kedd) - 26. Gyorskorcsolya verseny

24. (hétfő) Alsós népdaléneklési verseny
14.00 óra

22. (szombat) Központi írásbeli felvételi

22. (szombat) Magyar Kultúra Napja

21. (péntek) 8. osztályosok klubja a városi jégpályán
11.00-14.00 óra

21. (péntek) Félévi eredmények kiosztása 1. órában

20. (csütörtök) Grundbirkózó verseny

19. (szerda) Bérletes Színházi előadás
Címe: A kis Ida virágai
10.00 óra

17. (hétfő) Új órarend szerinti tanítás

16. (vasárnap) Floorball verseny Törökbálinton

14. (péntek) Az első félév vége

13. (csütörtök) Kazinczy verseny
14.00 óra

12. (szerda) Osztályozó vizsga
14.00 óra

12. (szerda) Bérletes mozielőadás
Címe: Az 51-es bolygó
14.00 óra

10. (hétfő) Országos elődöntő lábtenisz Diákolimpia

10 (hétfő) - 14. Rejtvényfejtő verseny a napköziben

06. (csütörtök) Megyei labdarúgó verseny

03. (hétfő) Téli szünet utáni első tanítási nap

2010. december
22 (szerda) - 02. Téli szünet

20. (hétfő) Karácsonyi műsor
8.00-10.00 óra

20. (hétfő) Osztályprogramok
Napközi 14.00 óráig
10.00-12.00 óra

17. (péntek) Rövidített órák
Tanítás 12.00 óráig
Napközi 14.00 óráig

16. (csütörtök) Karácsonyi sportdélután
16.00 óra

16. (csütörtök) Karácsonyi műsor a szülőknek
18.30 óra

14 (kedd) - 15. Teremfoci

13. (hétfő) 3. gyertyagyújtás

13 (hétfő) - 15. Karácsonyi vásár

12. (vasárnap) Grundbirkózó verseny

11. (szombat) Munkanap
Pénteki tanítási rend
Rövidített órák

11. (szombat) Megyei sportos díjátadó

06. (hétfő) 2. gyertyagyújtás
8.00 óra

05. (vasárnap) Pedagógus énekkar fellépése az Egressyben
18.00 óra

04. (szombat) Timpanon kupa

03 (péntek) - 10. Mikulás délutánok és ünnepségek

01 (szerda) - 02. Mikulás kupa
14.00 óra

2010. november
24. (szerda) Népdaléneklési verseny az Ádám Jenő Általános Iskolában

22. (hétfő) Nyílt nap (Irinyi)

22. (hétfő) A közoktatás napja
17.00 óra

18. (csütörtök) Nyílt nap (Ságvári Endre Gimnázium)

17. (szerda) BorsodChem üzemlátogatás (7-8. évfolyam)

16. (kedd) BorsodChem üzemlátogatás (5-6. évfolyam)

15. (hétfő) Tantestületi fogadóóra
17.00 óra

15. (hétfő) Országos angol nyelvi verseny
14.00 óra

12. (péntek) Bolyai verseny (magyar)

11. (csütörtök) Nyílt nap (Jókai Mór Szakközépiskola)

10. (szerda) Nyílt nap (Suráyi Endre Szakközépiskola)

09. (kedd) BorsodChem üzemlátogatás (3-4. évfolyam)

08. (hétfő) BorsodChem üzemlátogatás (1-2. évfolyam)

01 (hétfő) - 05. Őszi szünet

2010. október
29. (péntek) Szüreti mulatság a napköziben
14.00-15.00 óra

28. (csütörtök) Papírgyűjtés eredményhirdetése
11.00 óra

27. (szerda) Megemlékezés Kazinczy születésnapjáról
8.00 óra

27. (szerda) Kazinczys emlékhelyek látogatása: Széphalom

22. (péntek) Ünnepi megemlékezés október 23-áról
8.00 óra

20. (szerda) Iskolai rajzverseny
30 éves iskolánk

15. (péntek) Látogatás a régi óvodában
10.45 óra

14. (csütörtök) SZM értekezlet
17.00 óra

11. (hétfő) Történelmi verseny
Árpád fejedelem Tagiskolában

06. (szerda) Megemlékezés az aradi vértanúkról

04. (hétfő) Állatok világnapja

01. (péntek) Zene világnapja

2010. szeptember
30. (csütörtök) Népmese napja
Műsor és eredményhirdetés
8.00 óra

22. (szerda) Autómentes nap

20. (hétfő) Alsós szülői értekezlet
16.00 óra

20. (hétfő) Felsős szülői értekezlet
17.00 óra

17. (péntek) Magyar Diáksport napja

16. (csütörtök) Papírgyűjtés
14.00-17.00 óra

15. (szerda) Papírgyűjtés
14.00 - 18.00 óra

02. (csütörtök) Összevont szülői értekezlet 1. osztályosoknak
16.00 óra

02. (csütörtök) Szülői értekezlet a gyógytestnevelésről
17.00 óra

01. (szerda) Első tanítási nap a 2010/2011. tanévben

2010. augusztus
31. (kedd) Tanévnyitó
17.00 óra

26. (csütörtök) Javító - és osztályozó vizsga
8.00 óra

25 (szerda) - 26. Tankönyvosztás
8.00-18.00 óra

2010. június
19. (szombat) Évzáró, ballagás

18. (péntek) Összdolgozói ebéd
12.00 óra

14. (hétfő) Napközis Ki mit tud?

09 (szerda) - 10. Papírgyűjtés

09. (szerda) 8. osztályos bankett

08. (kedd) Belső vizsga a 8. osztályosoknak

07. (hétfő) Gyereknap
Délután Pedagógusnap

04. (péntek) Belső vizsga a 8. osztályosoknak

2010. május
26. (szerda) Országos kompetencia mérés

19. (szerda) A kihívás napja

18. (kedd) Foglalkozás leendő elsős szülőknek
Tartja: Csobádi Gyöngyi
17.00 óra

13. (csütörtök) Táncverseny
Tánc Világnapja
14.00 óra

08 (szombat) - 09. Speciális Olimpia

06 (csütörtök) - 07. Természetfürkésző verseny a sajókazai Hulladékkezelő Centrumban

06. (csütörtök) Magyar Sport Napja
14.00 óra

03. (hétfő) Bűnmegelőzési kiállítás megnyitó
11.00 óra

2010. április
29. (csütörtök) BC Rt-s vetélkedő
10.00 óra

28. (szerda) Körzeti matematika verseny alsósoknak
14.00 óra

26. (hétfő) Megyei angolverseny
14.00 óra

25. (vasárnap) Túraszakkör: Biciklitúra a Varbói tóhoz

22. (csütörtök) Föld napi rendezvény

22. (csütörtök) Észtörő matematika verseny
14.00 óra

22. (csütörtök) Intézmény szintű Föld napi vetélkedő
14.00 óra

20. (kedd) Varga Tamás matematika verseny országos döntője
14.00 óra

19. (hétfő) A szöveges értékelés kiosztása

19. (hétfő) Tantestületi fogadóóra
17.00 óra

16. (péntek) Szavalóverseny
13.00 óra

16. (péntek) I. Egressy Béni éneklési verseny
13.00 óra

14. (szerda) Bérletes mozielőadás: Jégkorszak 3. - A dínók hajnala
14.00 óra

13 (kedd) - 14. Elsős beiratkozás
7.00-17.00 óra

12. (hétfő) Költészet napja alkalmából idézetkereső verseny

12. (hétfő) Közlekedési verseny

09. (péntek) Bérletes színház: Robin Hood
10.00 óra

08. (csütörtök) Nyílt nap a Pollackban

08. (csütörtök) Óvodás atlétika
14.30 óra

07. (szerda) Dr. Zacher Gábor előadása az Egressyben

02 (péntek) - 06. Tavaszi szünet

01. (csütörtök) Nyílt nap a Kazinczyban

2010. március
31. (szerda) Nyílt nap az Árpádban

30. (kedd) Összevont szülői értekezlet a leendő elsős szülőknek az Egressy színháztermében
17.00 óra

29. (hétfő) "Tanítványaink voltak..." tabló avató ünnepség
8.00 óra

22. (hétfő) Alsós-, felsős munkaközösségi foglalkozás
14.00 óra

16 (kedd) - 19. Tanítás nélküli munkanap

15. (hétfő) Városi ünnepi műsor március 15-e alkalmából az Egressy előtt
15.00 óra

11. (csütörtök) Ünnepi műsor március 15-e alkalmából
8.00-12.00 óra

11. (csütörtök) Angol verseny eredményhirdetése
14.30 óra

10. (szerda) A március 15-ei műsor főpróbája az Egressyben
8.00-10.00 óra

08. (hétfő) Az átadandó Pollack épületének megtekintése érdeklődő pedagógusok részére
14.30 óra

08. (hétfő) Az átadandó Pollack épületének megtekintése érdeklődő szülők részére
16.30 óra

05. (péntek) Ovis farsang
16.00 óra

04 (csütörtök) - 05. Nőnapi teremfoci

03. (szerda) Bérletes mozielőadás: Cincin lovag
14.00 óra

03. (szerda) BC Rt-s rajzverseny eredményhirdetése az Egressyben
16.30 óra

2010. február
26. (péntek) Farsang
16.00-21.00 óra

25. (csütörtök) Legoza István emlékverseny
14.00 óra

24. (szerda) Alsós szépkiejtési verseny
14.00 óra

23. (kedd) Legoza István emlékverseny
14.00 óra

22. (hétfő) Színház:Pinokkió
9.00 óra

20. (szombat) Szitka Béla Labdarúgó emléktorna

15. (hétfő) Legoza István emlékverseny
14.00 óra

10. (szerda) Felvételi lapok leadásának határideje

10. (szerda) Diák mozibérlet: Madagaszkár 2.
14.00 óra

06. (szombat) Szitka Béla Labdarúgó emléktorna
8.00 óra

04. (csütörtök) Szülői értekezlet a 8. évfolyamon
16.00 óra

01. (hétfő) Szülői értekezlet

2010. január
26. (kedd) Félévi értekezlet
16.30 óra

22. (péntek) A tanulók és szüleik értesítése az első félévben elért tanulmányi eredményekről

22. (péntek) A magyar kultúra napja

22. (péntek) Központi írásbeli felvételi

18. (hétfő) Új órarend szerinti tanítás

15. (péntek) A tanév első felének vége

15. (péntek) Felsős osztályozó értekezlet
14.00 óra

14. (csütörtök) Alsós osztályozó értekezlet
14.00 óra

11. (hétfő) Felsős munkaközösségi foglakozás
14.00 óra

08. (péntek) A 2. félévi tantárgyfelosztás elkészítése, leadása

08. (péntek) A 2. félévi órarend elkészítése, írásbeli rögzítése, leadása

07. (csütörtök) Alsós munkaközösségi foglalkozás
14.00 óra

04. (hétfő) A kéthavi időkeret számbavétele

04. (hétfő) Szünet utáni első tanítási nap

2009. december
31. (csütörtök) A beiskolázási körzetek felülvizsgálata

23 (szerda) - 31. Téli szünet

22. (kedd) Karácsonyi ünnepség

19. (szombat) Munkanap
Szerdai órarend

19. (szombat) Összdolgozói karácsony a Kazinczyban
17.00 óra

15. (kedd) Az ingyenes tankönyvre való jogosultság felmérése

14 (hétfő) - 16. Téli vásár

11. (péntek) DIFER-mérés elvégzése a kiszűrt 1. osztályos tanulóknál

10. (csütörtök) A 8. osztályosok jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára

04. (péntek) Mikulás diszkó

03 (csütörtök) - 07. Mikulás-rendezvények osztálykeretben

02 (szerda) - 03. Mikulás kupa

01. (kedd) 8. osztályosok pályaválasztási szülői értekezlete az Egressyben
17.00 óra

2009. november
28. (szombat) Alapítványi bál
19.00 óra

20. (péntek) Szüreti táncház a napköziben
15.00 óra

18. (szerda) Tematikus szülői értekezlet
Helye: Árpád fejedelem Tagiskola tornaterme
17.00 óra

16. (hétfő) Tantestületi fogadóóra
16.00 óra

16. (hétfő) SZM értekezlet
17.00 óra

13. (péntek) Szöveges értékelés az alsós osztályokban

03. (kedd) Nyitott száj

02. (hétfő) A kéthavi tanítási időkeret számbavétele

02 (hétfő) - 13. 250 éve született Kazinczy programsorozat

2009. október
31. (szombat) Létszámjelentés az Oktatási Hivatal regionális igazgatóságának az elsősök felméréséről

26 (hétfő) - 30. Őszi szünet

21. (szerda) Ünnepi megemlékezés október 23-áról

15. (csütörtök) Az október 1-jei állapot szerinti statisztika leadása

15. (csütörtök) 1. évfolyamon az alapkészségek hiányosságainak feltérképezése

15. (csütörtök) Az éves versenynaptár elkészítése

06. (kedd) Megemlékezés az aradi vértanúkról osztályfőnöki órákon

01. (csütörtök) Törzskönyvek megnyitása az 1. és 5. évfolyamon

01. (csütörtök) Zenei világnap (kiskoncertek)

2009. szeptember
30. (szerda) Sport- és tanulmányi versenyek megtervezése

30. (szerda) Októberi statisztika előkészítése

25. (péntek) Tanítás nélküli munkanap

25. (péntek) Tűz- és bombariadó próba

18. (péntek) Tanmenetek, foglalkozási tervek véglegesítése, bemutatása

18. (péntek) Csatlakozás a MAGYAR DIÁKSPORT NAPJÁHOZ témanap szervezése

16 (szerda) - 17. Hulladékgyűjtés

15. (kedd) A fogadóórák megjelölése

15. (kedd) Eseménynaptár elkészítése a tanulók részére

15. (kedd) Munkatervek véglegesítése

14. (hétfő) SZM választmányi ülés

14 (hétfő) - 30. Évfolyamgyűlések

07. (hétfő) Az órarend írásbeli rögzítése, leadása

07. (hétfő) Bizonyítványok begyűjtése, leadása

07. (hétfő) Alsós és felsős szülői értekezletek

05. (szombat) Sportiskolai feladatok megszervezése

05. (szombat) A könyvtári program meghirdetése

03. (csütörtök) A differenciál képességfejlesztő csoportok véglegesítése

03. (csütörtök) Napközi, menza egyeztetése, nyilatkozatok, igazolások begyűjtése

03. (csütörtök) A kötelező órában lévő szakkörök, egyéni és tanórán kívüli foglalkozások szervezése, beindítása

01. (kedd) Osztálynévsor, bejáró tanulók névsorának elkészítése

01. (kedd) Naplók (osztály, napközi, szakköri, foglalkozási) megnyitása

01 (kedd) - 04. Napközis csoportok szervezése

01 (kedd) - 04. Nevelők ügyeleti beosztásának, a tanulók ebédeltetési rendjének elkészítése

01 (kedd) - 04. A nem szakrendszerű oktatással kapcsolatos szervező munkák (mérések) elvégzése

01 (kedd) - 04. Témahét az alsó tagozaton

2009. augusztus
31. (hétfő) Tanévnyitó értekezlet

31. (hétfő) Tanévnyitó
16.00 óra

31. (hétfő) Megbeszélés az első osztályosok szüleivel

28. (péntek) Az épület bejárása: munka és tűzvédelmi szemle

28. (péntek) A termek esztétikájának előkészítése, megtekintése

27. (csütörtök) Városi tanévnyitó értekezlet az Egressyben

26. (szerda) Javító-, osztályozó vizsga záradékainak anyakönyvbe való rögzítése

26. (szerda) Munkaközösségi foglalkozások

25. (kedd) Javító-, osztályozó vizsga

24. (hétfő) Alakuló értekezlet

24 (hétfő) - 31. Tankönyvosztás

24 (hétfő) - 31. Órarendkészítés

2009. január
17. (szombat) Új órarend szerinti tanítás

 
Copyright © 2009 készítette viszo design. Minden jog fenntartva!