Az elmúlt héten rendezték meg a városi szövegértési versenyt az alsó tagozatos diákok számára a Pollack Mihály Általános Iskolában.

A versenyen iskolánk tanulói szép sikereket értek el!


Eredményeink

 

2. évfolyam

 



III. helyezett Söderberg Kajsa (2. a)


IV. helyezett: Fonó Szilvia (2. a)


Felkészítő pedagógus: Simon Katalin

 

3. évfolyam

 


I. helyezett: Söderberg Ebba (3. a)


VI. helyezett: Orbán Péter Márk (3. a) 


Felkészítő pedagógus: Szűcsné Bukovszky Julianna


Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő pedagógusoknak!

 

Fényképek az iskola Facebook-oldalán: ITT!

2017. november 21-én a Sajószentpéteri Kulturális és Sportközpontban rendezték

a Lévay József Szavalóversenyt.

 

Az Árpád Fejedelem Tagiskolából Ferenczi Anna (8. a)

a 7-8. osztályosok kategóriájában III. helyezést ért el.

 

Anna József Attila: Kései sirató című versét mondta el.

Teljesítményét az oklevél és az emléklap mellett két értékes könyvvel jutalmazták.

Gratulálunk!

 

Kolorline-cikk: ITT

Véget ért a Lévay – napok rendezvénysorozata

 

2017. november 16-án rendezték Kazincbarcikán a körzeti népdaléneklési versenyt.

 

Eredményeink az egyéni kategóriában:

5. évfolyam: Ölveczki Zsuzsanna 3. hely


6. évfolyam: Tóth Liliána, 1. hely


7. évfolyam: Albók Evelin, 3. hely


8. évfolyam: Mádel Bianka, 4. hely

 

Felkészítő tanár: Somosiné Csík Zsuzsannna

 

Gratulálunk!

 

További információk: KOLORLINE - Főszerepben a népművészet

 

2017. november 10-én tartottuk meg az idei tanév töklámpás- és termésbáb-kiállítás eredményhirdetését.
Rengeteg csodálatos alkotást készítettek a gyerekek és a lelkes szülők, ezért a zsűrinek idén is nagyon nehéz dolga volt.
Végül megszületett a döntés, és a következő tanulókat jutalmaztuk emléklappal és egy Halloween csokival:


Czeglédi Petra 1. a
Csányi Mirjam 1. a
Kállai Kristóf 1. a
Váradi Bence 1. a
Aradi Ákos 1. b
Kucskár Kinga 1. b
Teleki Tamás 1. b
Szakállas Janka 2. a
Török Benedek 2. a
Fonó Szilvia 2. a
Olejnyik Bence 2. a
Olejnyik Hanna 2. a
Orbán Alexandra 2. a
Lovas Kristóf 2. a
Harsányi Bence 2. a
Kristek Dominik 2. b
Bálint Jázmin 2. b
Gór Boldizsár 2. b
Ibi Ferenc 3. a
Köteles Zsófia 3. a
Harsányi Boldizsár 3. a
Harsányi Balázs 3. a
Lovas Máté 3. a
Harsányi Kitti 3. a
Ország Réka 3. b
Szekeres Márk 3. b
Smajda Laura 4. a
Varga Kamilla 4. a
Helmeczi Petra 4. a
Hamza Dóra 4. a
Selmeczi Vanda 4. b
Forgács Ádám 4. b
Palkó Áron 4. b
Áll Norbert 5.a
Molnár Zoltán 5. a
Kristek Dorina 5. b
Martinkó Tamás 7. b
Gór György 7. b


Mindenkinek gratulálunk! 

 

Simon Katalin

diákönkormányzat-vezető

 

További képek a Facebookon: ITT!

2017. szeptember 25-én az atlétika megyei diákolimpia III-IV. korcsoportos ügyességi csapatbajnokságán vettek részt tagiskolánk diákjai Miskolcon.

 


 

Fónagy Stefánia, Jóczik Boglárka és Tar Boglárka (8. osztályos tanulók) 2. helyen végeztek a súlylökőcsapat tagjaként.

 


 

Sándor Réka (7. a) kislabdadobás-csapat tagjaként bronzérmet szerzett.

 

 

Versenyszám

Hely

Név

Osztály

Eredmény

Átlag

Kislabdahajítás

 

 

3.

Imre Eszter

Kazinczy

49 m

 

 

44,12 m

Leány:

Tóth Anna

Kazinczy

42 m

 

Sándor Réka

7. A

42 m

 

Magyar Éva

Ádám

37 m

 

Juhász Viktória

Kazinczy

42 m

 

 

 

Versenyszám

Hely

Név

Osztály

Eredmény

Átlag

Súlylökés

 

 

2.

Fónagy Stefánia

8. A

851 cm

 

 

792 cm

Leány:

Tóth Laura

Kazinczy

734 cm

 

Kenyézlei Laura

Dózsa

803 cm

 

Jóczik Boglárka

8. B

774 cm

 

Tar Boglárka

8. B

672 cm

 

Gratulálunk!

Eseménynaptár

Augusztus 2019
H K Sze Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Legfrissebb képeink