Diákjaink idén is részt vettek a körzeti felsős angolversenyen, melyet a Dózsa Tagiskola és az Árpád Tagiskola felváltva rendez minden évben. Ismét gyönyörű eredmények születtek, az első három helyezett legközelebb a megyei versenyen kerül megmérettetésre. Gratulálunk nekik!

 

Ötödik évfolyam tagozat:

 

1. helyezett: Tóth Levente (Berentés Andrásné)

3. helyezett: Galváczki Botond (Berentés Andrásné)

4. helyezett: Kerekes Zétény (Berentés Andrásné)

 

Ötödik évfolyam normál:

 

2. helyezett: Kaulics Viktória (Söderberg-Pelles Orsolya)

 

Hatodik évfolyam tagozat:

 

1. helyezett: Bódi Dominik Botond (Söderberg-Pelles Orsolya)

 

Hetedik évfolyam tagozat:

 

2. helyezett: Horváth Zsófia (Söderberg-Pelles Orsolya)

 

Nyolcadik évfolyam tagozat:

 

2. helyezett: Ezenwa Leonárd Chukwudi (Berentés Andrásné)

3. helyezett: Martinkó Tamás (Berentés Andrásné)

 


Ismét hatalmas megmozdulás söpört végig az Árpád Fejedelem Tagiskolán, mivel idén 15. évfordulóját ünnepelte hagyományos angol nyelvi versenyük, a PlayWay. A csütörtökön megrendezett eseményen 11 harmadikos és 14 negyedikes csapat mérte össze tudását a kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola összes tagiskolájából. A száz versenyző és közel harminc felsős segítő az Árpádból egy jó hangulatú délutánt töltött el együtt, melynek végén a versenyzők és a segítők elfogyaszthatták a várva várt, ilyenkor hagyományos süteményeket.

 

Eredmények

 

Harmadik évfolyam

 

1. Four Kings               Árpád Fejedelem Tagiskola (Söderberg-Pelles Orsolya)

2. Smarties                   Kazinczy Ferenc Tagiskola (Ködmönné Bolyki Ildikó)

3. Clever Chicks           Dózsa György Tagiskola (Baranyi Piroska)

4. The Top Four           Kazinczy Ferenc Tagiskola (Juhász Barbara)

5. Black Panthers          Dózsa György Tagiskola (Baranyi Piroska)

 

Negyedik évfolyam

 

1. Smart Kings             Árpád Fejedelem Tagiskola (Söderberg-Pelles Orsolya)

2. All Four One            Kazinczy Ferenc Tagiskola (Juhász Barbara)

3. Happy Kids              Pollack Mihály Általános Iskola

4. Lucky Kids              Dózsa György Tagiskola (Kulcsárné Gyenes Alinka)

5. Mad Cows                Árpád Fejedelem Tagiskola (Söderberg-Pelles Orsolya)

 

FÉNYKÉPEK: FACEBOOK

Alsós Körzeti Népdaléneklési Verseny

Idén is megrendezésre került iskolánkban a felsős angol szavalóverseny, amit hagyományosan kétévente szervezünk a Dózsa György Tagiskolával felváltva.

 

A verseny nem veszít népszerűségéből, idén 65 diák jelentkezett, akik változatos versekkel és kitűnő előadásmóddal szórakoztatták a közönséget és a zsűri tagjait.


Gratulálunk a helyezetteknek, különösen az első háromnak minden évfolyamról, hiszen ők továbbjutottak a megyei szavalóversenyre, és mindenkinek köszönjük a színvonalas munkáját!

 

 

Eredmények

 

5. évfolyam

 

I.

Molnár Nelli

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

II.

Rácz Kata

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

III.

Máthé Csenge

Kazinczy Ferenc Tagiskola

Pálné Szendi Nóra

IV.

Németh Sarlott

Pollack Mihály Általános Iskola

Lekner Szilvia

V.

Berentés Bence

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

VI.

Knittel Inez

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

 

6. évfolyam

 

I.

Sándor Gergő

Ádám Jenő Tagiskola

Szarka Lászlóné

II.

Szuhay Lilla

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

III.

Kovács Noémi

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

IV.

Biriki Vanda

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

V.

Sánta Alexa

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

VI.

Deák Zsófia

Pollack Mihály Általános Iskola

Molnárné Dudás Katalin

 

7. évfolyam

 

I.

Horváth Zsófia

Árpád Fejedelem Tagiskola

Söderberg-Pelles Orsolya

II.

Csonka Korinna

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

III.

László Emma

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

IV.

Oláh Martin

Árpád Fejedelem Tagiskola

Söderberg-Pelles Orsolya

V.

Gábor Lajos Gábor

Dózsa György Tagiskola

Radácsiné Tóth Erzsébet

VI.

Hubai Márk

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

 

8. évfolyam

 

I.

Gula Bence

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

II.

Padi Kiara

Pollack Mihály Általános Iskola

Molnárné Dudás Katalin

III.

Bakó Karina

Ádám Jenő tagiskola

Szarka Lászlóné

IV.

Korpai Boglárka

Pollack Mihály Általános Iskola

Lekner Szilvia

V.

Horváth Evelin

Árpád Fejedelem Tagiskola

Berentés Andrásné

VI.

Mezei Réka

Dózsa György Tagiskola

Stubnerné Szabó Tünde

 

Fényképek: az iskola Facebook-oldalán

Eseménynaptár

Április 2019
H K Sze Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Legfrissebb képeink