Október 25-én délelőtt Gyulán átvehettem az iskolánknak szóló miniszteri oklevelet, amelyben a "Virágos Magyarországért" mozgalom keretében az ország azon négy intézményének egyike lettünk, amelyeket az Emberi Erőforrás Minisztérium kitüntetett környezetszépítő tevékenységéért. Büszkén mentem a színpadra, hiszen óriási elismerést kaptunk!

Sok lépcsőfok vezetett ehhez a kitüntetéshez, és most azoknak szeretnék köszönetet mondani, akik nélkül nem sikerült volna eljutnunk ideáig. A "zöld" kerítés ötletét támogatta iskolánk igazgatója: Fürjes-Gáborné Csépányi Ágnes, az anyagi részét biztosította Kazincbarcika Önkormányzata, a kivitelezést Jankó Lajos okleveles kertészmérnök végezte. A növények lelkiismeretes gondozását köszönjük iskolánk technikai dolgozóinak, akik fáradhatatlanul ápolják a kerti és az épületben található virágokat egyaránt. Köszönet a Városszépítő Egyesületnek, különösen Fancsik Józsefnek, aki felterjesztette tagiskolánkat erre a kitüntetésre, és végig támogatta a virágos, tiszta intézményünk kiemelkedő helyezését a városi versenyben is.

Végül, de nem utolsósorban köszönöm a szülőknek az ajándék növényeket, iskolánk tanulóinak pedig azt, hogy vigyáznak növényeink épségére, szépségére. Továbbra is azt szeretném, ha az Árpádba betérő vendégek elismerően nyilatkoznának az épület és az előkert meleg hangulatáról, kivételes szépségéről. Köszönöm mindenkinek, aki ehhez az eredményhez hozzájárult.

Pellesné Dombovári Erika ig.h.

Eseménynaptár

Augusztus 2019
H K Sze Cs P Szo V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Legfrissebb képeink